Minouvet Veteriner Polikliniği olarak, ISO 9001 ve GVP – “Good Veterinary Practice” eğitimlerini başarıyla tamamladık ve denetimlerini başarıyla geçtik! 💪🎉

ISO 10002 – Müşteri Memnuniyeti Kalite standartlarının denetimini de bir süre önce başarıyla tamamlayarak, belgemizi almış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’de Veterinerlik hizmetleri alanında GVP ile sunduğu hizmetin kalitesini belgelendiren ilk ve tek kurum olma yolculuğumuzda tüm denetimleri başarıyla geçtik. Dünya çapında uygulanan bu standardı alarak sektörde bir ilke imza atmaya ve GVP, ISO9001 ve ISO 10002 uluslararası standartlarında belgelendirilme hakkını elde ettik. 🧿
ISO 45001, ISO 50001, ISO 14001 sertifikalarımız da Minouvet’in her zaman daha ileriye gitmek için attığı adımların bir yansıması.

Bir emsal olarak ilk kez uygulanan GVP standardını TÜV-Rheinland gibi saygın bir kurumdan belgelendirme süreci hiç kolay olmadı. Ocak 2023’ den beri süren yoğun çalışma ve çaba sonucunda, Türkiye’deki veteriner hekimlik standardında tescillenen ilk kurum olarak bu süreci başarıyla tamamladık.

Bu süreci başarıyla yönlendiren ve katkı sağlayan danışmanımız Sayın PINAR ALPACAR ve özveriyle çalışan tüm Minouvet ekibine teşekkür ederiz.

Bu başarı, kalite standartlarına verdiğimiz önemin ve titizliğin bir yansımasıdır.

Bu ay ise, Minouvet Veteriner Polikliniği olarak, hikayemizi, ideallerimizi ve Veteriner Hekimlik sektöründe bir ilke imza atarak aldığımız sertifikalarımızı Barış Kolgu ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda anlattık. Bu güzel röportajın sektörün en önemli basın organı olan Petinfo Dergisinde yer almasının heyecanını sizinle paylaşıyoruz!

Okumak isterseniz röportajımıza linkten ulaşabilirsiniz: Minouvet Petinfo Dergisi Roportaj

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir