Minouvet Hakkında

Minouvet Veteriner Polikliniği ilk kez 2004 yılı Nisan ayında İstanbul Acıbadem’de Veteriner Hekim Çağıl Çokcoşkun Yılmaz tarafından kuruldu. Kuruluşundan itibaren teknik ekipman ve donanımlarını her yıl yenileyerek büyürken, yıllar içerisinde teknisyen ve veteriner hekimlerin eklenmesi ile büyümeye ve gelişmeye devam etti. Halen bilimsel gelişmeleri sürekli takip ederek bilgilerini güncellerken bunu sevgi ve ilgi dolu bir yaklaşımla birleştiren ve birçok canlının hayatına dokunan bir sağlık kurumu olarak özveri ile çalışmaya devam etmektedir.

Vizyon & Misyon

Minouvet Veteriner Polikliniği ilk kurulduğu yıldan beri her yıl donanımını arttırarak hizmet kalemlerini geliştirmeyi kendine hedef edinmiştir. Kullandığı ekipmanlarda da uluslarası anlamda güvenilir firmalar ile çalışmaya özen göstererek, veteriner hekimlik sektöründe öncü ekipmanları bünyesine katmaya devam edecektir.

Hastalarımız için modern tıbbın imkanlarını en iyi şekilde kullanmayı ilke edinmemiz sebebiyle yeni taşındığımız poliklinik binamız da mimari projenin de en başından sonuna kadar tüm detayları ile özel olarak planlanarak uygulanmıştır. Hastalarımıza sevgi dolu bir yaklaşımla, ürkütmeden ve ilgi ile hizmet verme amacımıza uygun bir mimari proje ile polikliniğimizi şekillendirdik.

Bugüne kadar sürekli olarak kongre ve eğitim seminerlerine katılarak bilimsel alt yapıda dünya standartlarını , uluslararası ve ulusal yasal şart gerekliliklerini sağlamayı prensip edinen Minouvet ekibi, bundan sonra da tüm hekim ve teknisyenlerimiz için düzenli eğitimler ile bilgilerini güncellemeye devam etmektedir.

Hastalarımıza en iyi hekimlik hizmetlerini sağlamayı ilke edinen Minouvet ileride büyüyerek bünyesine yeni şubeler eklemeyi hedeflemektedir.

Kalite Sistemleri

2023 yılında Polikliniğimiz bünyesinde Başhekimimiz Çağıl Çokcoşkun Yılmaz’ın başlattığı “Tüm Hastalar İçin Kaliteli Sağlık Hizmetleri” sunma projemiz kapsamında, Minouvet Mart ve Nisan 2023’de akredite kurum denetçileri tarafından ilk ön denetimini başarı ile gerçekleştirmiş ve belgelendirilmeye adımını atmıştır.

Federation of Veterinarians of Europe Good Veterinary Practice

Kalite Yönetim Sistemleri Uluslararası Standartları

Müşteri Şikayet Yönetim Sistemi Kılavuz Standartları

Çevre Yönetim Sistemleri Uluslararası Standartları

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Uluslararası Standartları

Enerji Yönetim Sistemleri Uluslararası Standartları

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Tüm hizmetlerimizde uluslararası kalite yönetim sistemlerini uygulamaya başladık. Tüm bu standartların uygulamaları şu an aktif olarak Polikliniğimizde mevcuttur. 

GVP (Good Veterinary Practice) standardının denetimleri uluslararası denetmenler tarafından yapılacak olup, ülkemizde henüz bu standartlar konusunda denetlenmiş ve belgelendirilmiş bir Veteriner Kliniği yada Polikliniği bulunmamaktadır. Minouvet bu konuda sektörde bir ilke öncülük ederek her hastaya aynı özen ile verdiği hizmeti standardize ederek, kalite anlayışını tüm hizmetlere yansıtmayı hedeflemektedir.

Kısa Kısa Minouvet

Doggie Day Care | EXP 2YRS
Grooming | EXP 2YRS
Boarding | EXP 1+ YRS
Behavior Training | EXP 1+ YRS
0 +
Happy Clients
0 +
Professionals
0 +
Adopted Pets
0 +
Awards
Photo Gallery

Looking & Smelling Great!