• 0 (216) 428 06 41-42
  • minouvet@gmail.com
Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Yaptığımız yatırımlar ile son teknolojiye sahip cihazların kullanıldığı laboratuvarımızda; IDEXX Lazer Cyte-Hemogram ve IDEXX Catalyst One-Kan Biyokimya cihazlarımız ile 10 dakikadan kısa sürede tahlil sonuçlarına ulaşıp hastalığı teşhis ederek hızlı bir şekilde hastanın ihtiyaçlarına yönelik tedavi protokolü oluşturabilmekteyiz.

Tam kan sayımı, böbrek, karaciğer, pankreas gibi organ spesifik tahlilleri, spesifik kalp markörleri, tiroid enzimleri, kan şekeri, kan elektrolitleri, SDMA ve FSAA ile erken dönem böbrek hastalığı teşhisi, CRP ile inflamasyon tespiti, FIV, FeLV, fCOV gibi viral testler, kan parazitleri, giardia gibi paraziter testler, kliniğimizde güvenle ve hızlıca yapılabilmektedir.

İdrar tahlil cihazlarımız ile objektif sonuçlara hızlıca ulaşabilmekteyiz. Her bir idrar tahlili ile mikroskopta idrar sediment analizi, kristal ve taş tayini, idrar mikroalbumin tayini, idrar yoğunluğunun refraktometre ile tespiti ile detaylı idrar analizi yapılabilmekteyiz.

Dışkı muayeneleri için flotasyon ve direkt mikroskopi ile detaylı analiz yapmaktayız.

Yapılan tüm tahlil ve analizleri hasta kayıt bölümünde dosyalayarak, önceki tahlil ve analizler ile kıyaslayabiliyor ve bir örneğini de yine özel olarak oluşturabileceğiniz dosyalama sisteminiz için sizlerle paylaşıyoruz.