• 0 (216) 428 06 41-42
  • minouvet@gmail.com
Muayene, Teşhis ve Tedavi

Muayene, Teşhis ve Tedavi

Kliniğimizde güncel yayın ve gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen ve uyum içinde çalışan tecrübeli kadromuz ile patili dostlarımızın, tam muayenesi ile doğru teşhis ve tedaviye ulaşması için çalışıyoruz.

Muayene, doğru teşhis ve gerekli tedavinin en önemli ilk adımıdır. Tepeden tırnağa tam bir muayenenin, doğru teşhis ve yerinde tedavi için önemini biliyoruz. Bu bilinçle kliniğimize gelen her bir hasta, tam bir muayeneye tabi tutulur.

Amacımız, tam muayene ile doğru teşhis ve gerekli tedavinin yapılabilmesini sağlayabilmek için patili dostumuzu ürkütmeden, sevgi ile ve ihtiyacına yönelik bir şekilde onlara yardımcı olabilmektir.

Kliniğimiz, muayene sırasında stresi önlemek için, bu konuda çalışmalar yürüten ISFM (International Sociaty of Feline Medicine) ve Uluslararası Kedi Sağlığı Derneği’nce önerilen “Cat Friendly Clinic” (Kedi Dostu Klinik) projesi kapsamında tüm adımları uygulamaktadır.

Gerekli hallerde, muayene sonrası tahlil ve müdahaleler için öncelikle sizleri bilgilendirerek, hastaya hızlıca müdahale edebilmekteyiz.