Egzotik Hayvanlar

hizmet-head-egzotik

EGZOTİK HAYVANLAR NELERDİR? MİNOUVET’TE EGZOTİK HAYVANLARA BAKILIYOR MU?

Minouvet Ailesi olarak sadece kedi ve köpeklere değil, kuşlar, kaplumbağalar, tavşanlar, hamsterlar, hatta bazen baykuşlar ya da martılar gibi egzotik canlılara da bakıyor ve sağlık hizmeti veriyoruz. 

EGZOTİK HAYVANLAR İÇİN AYRI BİR UZMANLIK MI GEREKİYOR?  

Evet egzotik canlıların her bir türü farklı fizyolojik yapıya ve bu sebeple de farklı ihtiyaçlara sahiptir. Veteriner Hekimlerimiz özellikle kuşlarda, kaplumbağalarda ve tavşanlarda oldukça deneyimlidir. Kimi zaman iguanaları ya da yılanları içinde bize danışan hasta yakınlarımız olmaktadır. Bu tarz durumlarda sağlık sorunu bizim uzmanlığımız dışında özel bir hastalık ise bu konu ile ilgili çalıştığını bildiğimiz uzman meslektaşlarımıza sevk etmekteyiz. 

EGZOTİK HAYVANLARIN MUAYENE ÜCRETLERİ NEDİR? 

Tüm hizmetlerimizde ve muayenelerimizde olduğu gibi egzotik canlıların muayene ve tedavi ücretlerinde de İstanbul Veteriner Hekimler Odası Asgari Ücret tarifesini kullanmaktayız. Düzenli olarak güncellenen bu listede Egzotik canlılar içinde muayene ücretleri belirlenmiş durumdadır. Polikliniğimizi arayarak yada ziyaret ederek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.