Hospitalizasyon

hizmet-head-hospitalizasyon

HOSPİTALİZASYON NEDİR?  

Eğer kediniz ya da köpeğiniz devam eden bir tedavi için Polikliniğimizde konaklayarak tedavi alması gereken bir durumdaysa, Minouvet içinde kalarak alacağı tedavi sürecine HOSPİTALİZASYON diyoruz. 

HOSPİTALİZASYONDA KEDİMİ/KÖPEĞİMİ ZİYARET EDEBİLİR MİYİM? 

Elbette… Tedavisi devam eden diğer hastalarımızın etkilenmemesi için onların kaldığı bölüme sizleri alamıyoruz. Ama gün içinde hospitalize olan hastalarımızı gelip görebiliyor, onlarla zaman geçirebiliyorsunuz… Hatta bu ziyaretleriniz onlara da moral verdiğinden sizleri ağırlamaktan zevk duyuyoruz. Bu konuda tek ricamız Poliklinik içinde ki yoğunluktan etkilenmemeniz ve sizin sorularınıza daha rahat cevap verebilmemiz adına gelmeden önce randevu almanız… 

HEP KAFESTE Mİ KALIYORLAR? 

Bu kafeste kalma fikrinin hepimizi rahatsız eden bir tarafı var, sizi çok iyi anlıyoruz. Ama dar alan istirahati ve hijyenik konaklama koşulları yaratabilmemiz için buna ihtiyacımız var. Minouvet’te CE belgeli özel paslanmaz çelikten yapılmış, tamamen hijyenik, dezenfeksiyona uygun alanlarda kalıyorlar. Polikliniğimiz için tasarlanıp yapılan bu bölümler de ayrıca havalandırma ve ozon ile havanın dezenfeksiyonu düzenli olarak sağlanmaktadır. Her bölmenin önünde hastalarımızın kişisel ihtiyaçlarını ya da özel durumları not ettiğimiz kartlarımız var. Hekimlerimiz her gün hastalarına tek tek bakmakta, tedavilerini birebir yapmakta ve teknisyenlerimiz ise hastalarımızı gün boyu kontrol etmektedir.