Muayene ve Teşhis

hizmet-head-muayene-teshis

ERKEN VE DOĞRU TEŞHİS İÇİN HER AN YANINIZDAYIZ… 

Minouvet Veteriner Polikliniği ailesi olarak patili dostlarınızla birlikte bizleri ziyaret ettiğiniz her konu için öncelikli hedefimiz doğru teşhis!!! Erken teşhis edilen tüm rahatsızlıklar tıpkı bizlerde olduğu gibi patili dostlarımızda da hayati öneme sahip… Bu sebeple her hastamızda önce detaylı bir anamnez ve akabinde detaylı bir muayene protokolü uygulamaktayız. 

Polikliniğimizde birbiri ile ikiz şekilde dizayn edilmiş iki ana muayenehanemiz mevcuttur. Bu muayenehaneler içinde gerekli acil durumlarda hastalarımıza hemen oksijen desteği verebileceğimiz parapetlerin yanı sıra muayeneler için gerekli tüm donanım mevcuttur. 

KEDİM / KÖPEĞİM VETERİNER KLİNİĞİNE GİTMEKTEN KORKUYOR… 

Bir klinik ortamında olmanın hasta yakını olarak sizi ve muayene edilen hastamızı tedirgin ettiğini biliyoruz, sizi anlıyoruz… Hastalarımızın bize geldiğinde yaşayabilecekleri olası stres halini en aza indirmek için özel olarak dizayn edilmiş muayene odalarımızda, siz hasta yakınlarımızda her an onları ve yapılan işlemleri görebilirsiniz…

TAHLİL GEREKİRSE NE YAPACAĞIZ? 

Hastalarımızın muayenesi sırasında ihtiyaç duyacağımız kan / idrar tahlilleri Polikliniğimiz bünyesinde bulunan laboratuvarımızda dakikalar içinde yapılarak hızlıca sonucu alınmakta ve hastalıklar ile ilgili teşhis konulması böylelikle hızlanmaktadır.  Muayenede konulan teşhise dayalı bir tedavi protokolü uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra gerekli hallerde hemen sonucu görebildiğimiz Dijital Röntgen, Ultrason gibi yardımcı tanı yöntemleri de teşhis ve tedavilerimiz için tüm hastalarımıza hizmet vermektedir.

Tüm hastalarımıza polikliniğimizde oftalmolojik, kardiyolojik, dermatolojik, jinekolojik, cerrahi, nörolojik, ortopedik ya da dahili hastalıklar açısından muayene edilmektedir. 

Düzenli olarak yapılan aşılamalar için mutlaka her aşı öncesi rutin bir muayene protokolü uygulamaktayız. 

RANDEVU ALMAM GEREKİYOR MU? 

Evet mutlaka randevu almanızı istiyoruz. Acil hastalar dışında randevusuz hasta bakmıyoruz. Polikliniğimiz içinde yaşanan yoğunluk ve sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına bizlere gelmeden önce 216 428 06 41-42 nolu telefonlardan arayarak randevu almanızı rica ediyoruz. Randevu saatlerinize uymanızı veya gelemeyeceğiniz durumlarda ise mutlaka bizleri haberdar etmenizi bekliyoruz…

BAŞKA UZMANLAR İLE KONSÜLTASYON YAPIYOR MUSUNUZ? 

Gün içinde yapılan tüm muayenelerin sonuçları ve  hastaların durumları düzenli olarak Cerrahi Uzmanımız ve Başhekimimiz olan Vet. Hek. Çağıl Çokcoşkun Yılmaz ile konsültasyon yapılmaktadır. Gerekli olursa kurumumuzun çalışma prensipleri ve hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda da dışardan uzman ve hocalarımızdan da konsültasyon almaktayız.