FOTO GALERİ       HABERLER
HİZMETLERİMİZ

Minouvet Veteriner Kliniği'nde bizler,  hastalarımıza bilimsel gerçekler doğrultusunda son gelişmeler ile en iyi hizmeti vermeyi bir amaç edindik. 

Kliniğimizde her şeyden önce ilgi ve sevgi dolu bir yaklaşımı önemsiyoruz. Hayatınızda ki en önemli yerlerden birini dolduran dostlarımızın doğru şekilde tedavi edilmesi için yapacağınız seçimlerin önemini anlıyor ve bu konuda sizleri de bilgilendirmekten memnuniyet duyuyoruz. 

Minouvet çatısında biz; muayne ve teşhis için ; tam kan sayımı , biyokimya, idrar ve gaita analizlerini yaptığımız laboratuvarımız , tanı için yardımcı ekipmanlar olarak röntgen , EKG vb. ekipmanlarımız  ile kısa sürede sonuç alıyoruz. 

Ameliyathanemizde ; gaz anestezisi cihazı, hasta başı monitörizasyonu, serum infizyon pompası gibi modern teknolojik ekipmanlar vasıtasıyla,  ağrı kesici tedaviler ve her hastaya özel farklı anestezi protokolleri ile otoklav sterilizasyonuyla güvenle operasyon yapmaktayız. Genel cerrahi, doğum-jinekoloji ve ortopedik operasyonların hepsi kliniğimizde yapılmakta ve konusunda uzman cerrahların danışmanlığında gerçekleştirilmektedir. 

Diş hastalıkları, muayne ve tedavileri kliniğimizde uzun yıllardır yapılmaktadır. 

Pet bakımı banyo ve traş uygulamaları deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Randevu ile hizmet vermekteyiz , bizi 0216 428 06 41-42 den arayıp randevu alabilirsiniz. 

Beslenme konusunda hekiminizden danışmanlık alabilir, uygun gıda ve bakım malzemelerini kliniğimizden temin edebilirsiniz. 


MUAYENE VE TEŞHİS
AŞILAMA
RUTİN KONTROLLER
LABORATUAR HİZMETİ
ACİL MÜDAHALELER
OPERASYONLAR
DİŞ BAKIMI VE TEDAVİSİ
RÖNTGEN, MR, TOMOGRAFİ, EKG
PET-SHOP
GERİ DÖN
 
HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
İLETİŞİM
SIKÇA SORULAN SORULAR
GERİ DÖN
A. Acıbadem Cad. Tan apt. No:111/1 Kadıköy - Acıbadem - İSTANBUL
T. (216) 428 06 41-42                     Gsm. (533) 347 3552